SEN DEĞİŞİRSEN DÜNYA DEĞİŞİR

Tahsilat Koçluğu Eğitimi

 

İnsanların öncelik sıralaması ekonomi parametlerine bağlı olarak değiştirmektedir. Etkili iletişim kurulamayan, borç hikayesi dinlenmeyen, borçlu psikolojisi anlaşılmadan yapılan tahsilat görüşmeleri verimsiz olmakta ve müzakereyi çözümsüz bırakmaktadır.  

Kurumların alacağına ilişkin yapılan telefonda veya yüz yüze görüşmeler de iletişim ve ikna yöntemlerini kullanarak müzakere ederek tahsilatı gerçekleştirme çalışmalarına destek olan eğitimimizdir.

 

Amaç:

Bu atölye, alacak tahsilatı için çalışan muhasebe, hukuk bürosu, call center ekipleri için telefonda ve yüz yüze iletişimi etkili yönetme, ikna tekniklerini kullanarak anlaşma sağlamayı kazandırmayı amaçlamaktadır.

İçerik:

Tahsilat Koçluğu, tahsilatınızın ve collection ekiplerinizin performansının artırılması ile kurum hedeflerinizde ulaşmanız için destekleyici programdır.

Tahsilat Koçluğu neler sunuyor?

  1. şteriler ile telefonda ve yüz yüze iletişim,
  2. İkna teknikleri,
  3. Takım çalışması,
  4. Bireysel koçluk,
  5. Zaman yönetimi,
  6. Motivasyon,
  7. Problem Çözme,

Tahsilat koçluğu programımız eğitim, koçluk ve mentorluk olarak uygulanmaktadır. Eğitim sonrası koçluk ile çalışanların yeteneklerini keşfetmesi ve farkındalık için koçluk görüşmeleri yapılmaktadır. Mentorluk tarafında tahsilat performansının günlük takibi ve müşteriler ile yapılan görüşmelerin kalitesi izlenmektedir. Sürekli geri bildirim ile performans problemleri çözülmektedir.

Müşteri şikâyeti oluşmadan tahsilat performansınızı arttırabilirsiniz.

Tahsilat Koçluğu programı sonrasında iş performansınız artırırken, başarı ve kazanç sürekliliği sağlamak adına sistem yaratmayı amaçlıyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsin.

Bilgi ve kayıt için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir